Як проходить ветеринарний прийом?

На відміну від людей, тварини не можуть поскаржитися на те, що їх непокоїть якесь нездужання. За зовнішніми ознаками ми можемо визначити, що з вихованцем не все гаразд і він занедужує. У цих випадках на допомогу прийде ветеринарний лікар (Львів).

Ветеринар повинен мати хороші знання і досвід для того, щоб грамотно поставити діагноз і підібрати курс лікування. Тут велику допомогу надають власники тварини, коли розповідають про поведінку та тривожні симптоми у свого домашнього вихованця.

Як зрозуміти, що тварина нездужує? 

Коли домашній улюбленець здоровий, він рухливий, його реакції на те, що відбувається навколо, звичайні. У нього хороший апетит, рівне дихання, регулярні акти дефекації та сечовипускання.

Поведінка хворих тварин відрізняється млявістю, апатією та малою рухливістю. Собака або кішка не реагує на прізвисько, може забиватися в кут і неохоче підніматися з місця, іноді стогнуть чи повискують. Доповнюють картину очі, що сльозяться, і тьмяний вовняний покрив. При ряді захворювань присутня задишка, підвищена спрага, блювання та різні порушення випорожнень.

Консультація ветеринара (Львів)

Стан здоров’я у тварин спочатку визначають за зовнішнім виглядом, поведінкою. Потім оглядають вуха, очі, шерсть. Далі лабораторна діагностика, ветеринарний лікар призначає відповідні аналізи відповідно до передбачуваного діагнозу або діагнозів.

Наступний етап, це постановка точного діагнозу та вибір курсу лікування. Лікування (терапія) є системою заходів, вкладених у відновлення здоров’я у хворих тварин. Терапія проводиться як у ветеринарній клініці, так і в домашніх умовах. Все залежить від діагнозу та курсу лікування.

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, у якій ведуть прийом кваліфіковані ветеринари, які оцінять стан здоров’я Вашого домашнього вихованця та обов’язково допоможуть йому. Крім того, у нас проводиться необхідна діагностика (аналізи, УЗД, рентген та інше). Ми подбаємо про хороше самопочуття Вашої тварини та подбаємо, щоб він прожив довге та щасливе життя!