Рентгенографія

Вартість прийому від 330 грн.
Цифровий рентген для тварин. Дентальний рентген. Мin опромінення

В ветеринарній медицині є велика кількість діагностичних інструментів, але рентгенографія залишається основним методом швидкого, інформативного дослідження. Рентген особливо необхідний в травматології, онкології, пульмонології. Також дослідження дозволяє швидко виявити, які сторонні тіла потрапили в шлунково-кишковий тракт тварини, адже сама вона не може сказати про це. Рентгенографія використовується у 85% випадків діагностики внутрішніх органів. Дослідження безболісне, швидке. В львівській клініці Доктор Вет є плівковий рентгенівський апарат, на якому можна обстежувати як собак великих порід, так і гризунів.

Рентгенографія при дослідженні опорно-рухового апарату

В ветеринарній травматології частими гостями є коти та собаки. Саме ці домашні улюбленці частіше отримують травми, потрапляють під колеса транспортних засобів. Серйозні травми можуть бути нанесені в бійці між тваринами. Після первинного огляду лікар має пересвідчитися, що всі кістки цілі, подивитися, чи є переломи, пошкодження суглобів.

Рентген рекомендований не тільки для діагностики переломів, він застосовується для виявлення:

 • хронічних, гострих запальних процесів в кістках, суглобах;
 • вроджених вад опорно-рухового апарату;
 • дисплазії суглобів;
 • патологічних змін хребта — остеохондроз, викривлення хребта;
 • новоутворень злоякісного чи доброякісного характеру;
 • зміни структури кісток, які сталися внаслідок порушення обміну речовин.

Господарі собак та котів повинні знати, що окремі породи тварин більшою мірою схильні до захворювань, пов'язаних з суглобами, кістками. Щоб не допустити розвиток проблеми рентген може стати методом діагностики всього опорно-рухового апарату.

Стоматологічний рентген

Проблеми з зубами — аспект про який, на жаль, часто забувають господарі тварин. Здоров’я ротової порожнини напряму пов’язано з тим, яка якість життя буде у вашого улюбленця. Стоматологи Доктор Вет рекомендують регулярно проходити профілактичні огляди зі своїм улюбленцем. В разі раннього виявлення проблеми зуби можна вилікувати. Процедура проводиться під загальним знеболенням, що повність безпечно для тварини.

В багатьох випадках лікар просто фізично не може повністю оглянути ротову порожнину тварини. На це також може впливати індивідуальне розташування зубів. Для отримання детальної картини призначають дентальний рентген. На плівці лікар побачить стан всіх зубів, їх розташування. Також це необхідно для своєчасного виявлення запальних процесів, при травматичних пошкодження щелепи, зубів. Такий інструмент є незамінним при діагностиці новоутворень в ротовій порожнині.

Рентген черевної порожнини

В діагностиці черевної порожнини рентгенологічне дослідження є додатковим методом, основну інформацію можна отримати на УЗД, яке також проводиться в Доктор Вет. Рентген частіше за все призначається для виявлення сторонніх предметів, які застрягли в шлунково-кишковому тракті. Це можуть бути: пластмасові, металеві дрібні іграшки, шматки поліетилену. Якщо для рентгенографічного дослідження потрібна попередня підготовка, лікар повідомляє про це власника тварини.

В клініці Доктор Вет дослідження проводяться на плівковому рентгені. Апарат повність безпечний для тварини. Процедура не викликає стресу і є максимально інформативною.

Ціни

* Вартість послуг може змінюватися. Актуальну ціну уточнюйте безпосередньо в день прийому.

 • Рентгенологічне дослідження (одна проекція)

  400 грн.
 • Рентгенологічне дослідження (кожна наступна)

  370 грн.
 • Рентгенологічне дослідження (серійна від 4-х знімків)

  350 грн.
 • Рентгенологічне дослідження (фіксація тварини на рентгені)

  80 грн.
TOP