Ветеринарна терапія

Вартість прийому - 350 грн.
Лікування та профілактика. Різні спеціалізації лікарів

Ветеринарна терапія — комплекс заходів, які направлені на швидке полегшення стану тварини та відновлення її здоров’я. Отримати своєчасну та професійну допомогу ваші домашні улюбленці можуть у львівській клініці Доктор Вет по вул. Лубінська 164. Команда клініки — терапевти та вузькопрофільні фахівці, які знають про тварин все та навіть більше.

Загальна терапія в ветеринарії: секреті роботи

Далеко не завжди зовнішній вигляд вашої тварини вказує на те, що вона захворіла чи в організмі розвивається інфекція, або є будь-яка інша проблема. Головний сигнал тривоги — зміна в поведінці, апатія, відсутність апетиту, чи його різке зростання. В таких випадках вам потрібно негайно звернутися в ветеринарну клініку. Завдання терапевта — оглянути тварину,  швидко та правильно поставити діагноз, призначити лікування.

Спеціалісти Доктор Вет працюють із собаками та котами, птахами, гризунами. Після першого візиту лікар скаже, які аналізи треба взяти у вашої тварини, при необхідності призначить додаткове обстеження. В клініці працює своя  лабораторія, є УЗД, рентген. Завдяки сучасному підходу та устаткуванню лікар в змозі побачити повну картину стану здоров’я вашого улюбленця, а лікування почнеться вчасно.

При лікуванні тварини спеціаліст враховує її індивідуальні особливості, виявляє, чи є супутні патології, ускладнення. Для контролю стану здоров’я домашнього улюбленця ветеринари рекомендують проходити профілактичні огляди в клініці. Це дозволить не лікувати захворювання, а попередити його ще до появи.

Види терапії в Доктор Вет

Доктор Вет — сучасна клініка, де працюють вузькопрофільні фахівці ветеринарної медицини. Прийом веде:

 1. Кардіолог.
 2. Дерматолог.
 3. Стоматолог.
 4. Гастроентеролог.
 5. Онколог.
 6. Уролог.
 7. Хірург.

Окремо треба сказати про організовану кімнату здорової тварини. Її відвідують домашні улюбленці, яким за віком треба робити щеплення. Завдяки окремому приміщенню можна уникнути зустрічи з хворими чи інфікованими тваринами, тож ви повністю будете впевнені в безпеці свого улюбленця. Вакцинація — це єдиний спосіб надійно захистити тварину од таких смертельно небезпечних хвороб, як:

 • сказ;
 • парвовірусний ентерит;
 • чумка;
 • лептоспіроз.

Адже навіть при найсучаснішому підході не завжди вдається вилікувати вже хвору тварину. До того ж, багато які з цих хворобо небезпечні й для людей, особливо дітей. Є хибна думка, що тварини, які не виходять на вулицю, не можуть заразитися. Але багаторічний ветеринарний досвід свідчить, що хворобу можна принести в дім на взутті, речах, і тільки вакцинація завадить її розвитку.

Якщо у вас є домашній улюбленець, ви розумієте, що відвідування ветеринара може стати для нього достатньо великим стресом. Щоб прийом пройшов максимально спокійно в Доктор Вет організовані окремі кабінки, де тварини разом з господарями будуть очікувати прийому лікаря. В клініці дбають про комфорт кожного маленького чи великого пацієнта.

У львівській клініці працюють не тільки лікарі, але й професійні грумери. Вони точно знають, як розплутати найкудлатішу шерсть без болю та дискомфорту, зроблять вашому улюбленцю модну стрижку і просто подарують йому масу тепла та своєї уваги.

Після первинної консультації терапевта за необхідності ви можете записатися до вузькопрофільного спеціаліста. Прийом в клініці веде гастроентеролог. Здорове харчування, правильно підібраний раціон — запорука здоров’я та довголіття вашого улюбленця.

В клініці також проводяться всі необхідні види хірургічного втручання. Все більше тварин стикається з онкологічними хворобами. Лікарі Доктор Вет готові запропонувати ефективні протоколи терапії. В клініці тварина може пройти хіміотерапію, лікар постійно буде моніторити її стан, відстежуючи всі зміни за результатами аналізів.

Доктор Вет у Львові на вул. Любінська 164 — комфортабельна клініка для ваших улюбленців, де вони завжди отримують необхідну допомогу. Тут ви також можете зробити чіпування тварин у Львові, яке є сучасним методом їх ідентифікації та обов’язковою умовою для вивезення за кордон. Пам’ятайте, терапія не тільки лікує, але й попереджає захворювання.

Ціни

* Вартість послуг може змінюватися. Актуальну ціну уточнюйте безпосередньо в день прийому.

 • Прийом головного лікаря

  550 грн.
 • Повторний прийом головного лікаря, призначення

  350 грн.
 • Прийом вузького спеціаліста

  480-550 грн.
 • Повторний прийом вузького спеціаліста

  350 грн.
 • Повторний прийом лікарем, призначення

  280 грн.
 • Прийом черговим лікарем

  380 грн.
 • Прийом черговим лікарем інфекційної тварини + призначення (первинний огляд)

  550 грн.
 • Прийом офтальмолога

  400 грн.
 • Прийом анастезіолога

  250 грн.
 • Призначення за результатами КТ

  250 грн.
 • Призначення лікаря за результатами аналізів

  200 грн.
 • Прийом-огляд перед стерилізацією (кастрацією)

  200 грн.
 • Прийом-консультація без тварини

  280 грн.
 • Огляд перед вакцінацією

  200 грн.
 • Онлайн консультація

  370-500 грн.
 • Робота лікаря в позаурочний час (за 1 год)

  200 грн.
TOP