УЗД

Вартість прийому від 380 грн.
Візуальна діагностика внутрішніх органів і систем

Ультразвукове дослідження — форма обстеження, яка є необхідною для того, щоб побачити стан внутрішніх органів і призначити ефективне лікування. УЗД для тварин є одним з найінформативніших методів діагностики. Ваш домашній улюбленець не зможе розповісти сам, що у нього болить нирка чи шлунок, або він так погано почуває себе після травми. Зробити УЗД домашнім тваринам можна в львівській клініці Доктор Вет на вул. Лубінська 164. Для зручності запишіться на прийом по телефону і приходьте до спеціаліста в призначений час.

Коли тварині потрібно УЗД?

Багато хто вважає, що ультразвукове дослідження треба робити тільки в тому випадку, коли є підозра на внутрішню патологію. Ветеринари рекомендують господарям домашніх улюбленців відвідувати лікаря також під час вагітності тварини, після сильних травм, де був ризик пошкодження внутрішніх органів. В першому випадку це дозволяє дізнатися, чи є ризик розвитку патологій у плоду (плодів), а в іншому випадку пересвідчитися, що не розвивається внутрішня кровотеча і всі органи повноцінно функціонують.

Звісно, це далеко не весь перелік тих випадків, коли ви повинні записати свого улюбленця на УЗД. В клініці Доктор Вет проводять ультразвукове дослідження:

 • Органів черевної порожнини. Це дозволяє виявити їх розмір і структуру. За результатами дослідження терапевт бачить, чи є ризик розвитку патології, як функціонують внутрішні органи. Частіше всього проводять УЗД: печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчних протоків.
 • Нирок. Це обстеження потрібно виявить окремо. Коти та собаки в зоні ризику з розвитку ниркових захворювань. Часто це пов’язано з неправильним харчуванням, на яке власники не звертають уваги. Патології нирок скорочують тривалість життя тварин та погіршують його якість.
 • Сечостатевої системи. Лікар деталь вивчає стан сечового міхура і передміхурової залози. Господарі тварин, яких готують до розмноження також відслідковують стан матки, насінників своїх вихованців. Регулярне проведення обстеження дозволяє підтвердити або спростувати попередній діагноз про наявність кісти, пухлини.

Окремо потрібно виділити УЗД серця. Мало хто знає, що у багатьох тварин є генетична схильність до розвитку кардіологічних захворювань. На перших стадіях патологія може протікати в прихованій формі, що надзвичайно небезпечно. Під час процедури лікар детально вивчає стан судин, серця, клапану. Спеціаліст також може зразу сказати про наявний порок серця.

Після УЗД ви отримуєте детальний висновок лікаря. Це допоможе швидко встановити правильний діагноз та розпочати лікування.

Що потрібно робити перед УЗД?

Підготовка до процедури доволі проста, але в ній є декілька нюансів, котрі потрібно запам’ятати:

 • останній прийом їжі — за 12 годин до обстеження;
 • при обстеженні ШКТ дайте тварині активоване вугілля, або інший препарат, який порадить лікар клініки для зменшення газоутворення в кишківнику;
 • прослідкуйте, щоб тварини завчасно спорожнила кишківник.

Дослідження в Доктор Вет проводиться з використання сучасного обладнання. Процедура займає декілька хвилин і не приносить тварині ніякого дискомфорту. Після дослідження ви можете записати улюбленця на прийом до вузькопрофільного спеціаліста клініки. 

Ціни

* Вартість послуг може змінюватися. Актуальну ціну уточнюйте безпосередньо в день прийому.

 • УЗД черевної порожнини на вагітність

  370 грн.
 • УЗД органів черевної порожнини (обзорне черевної порожнини)

  580 грн.
 • УЗД однієї структурної одиниці

  380 грн.
 • УЗД AFAST

  380 грн.
 • УЗД TFAST

  380 грн.
TOP