Вакцинація та чіпування

Вартість прийому від 350 грн.
Захист від інфекцій. Швидкий пошук тварин

Своєчасно зроблена вакцинація домашньої тварини — гарантія не тільки її здоров’я, але й гарного самопочуття власника. Багато захворювань в дім приносить саме людина на своєму одязі, взутті. В львівській клініці Докров Вет вашому улюбленцю проводять вакцинацію згідно віку. Спеціалісти проводять і чіпування. Ця процедура стає все більш популярною та є гарантією того, що якщо тварина загубиться, після сканування чіпу власник одразу буде знайдений. Детальну інформацію про кожну послугу ви можете отримати в клініці за адресою: вул. Любінська 164 та за телефоном.

Вакцинація котів та собак у Львові

Щеплення чотирилапим улюбленцям проводять згідно віку. Також у спеціалістів є календар щеплень, за яким ви також можете орієнтуватися, щоб не пропустити візит в клініку. Фахівці Доктор Вет використовують для вакцинації сучасні препарати, які легко переносяться тваринами. Щеплення потрібно робити на протязі всього життя вашого улюбленця. Якщо на момент вакцинації тварина захворіла, спочатку лікар стабілізує її стан, після цього проводиться щеплення.

Вакцинація котів проводиться за наступною схемою:

 • 8 тижнів — вакцина від кальцивірозу, ринотрахеїту, панлейкопенії;
 • 10-12 тижнів — ревакцинація (обов’язкова!)
 • 12 місяців — повторне щеплення, далі вакцинування проводиться 1 раз на рік;
 • 12 тижнів — щеплення від сказу;
 • 1 раз на 12 місяців — ревакцинація від сказу.

Перед щепленням тварину оглядає терапевт, збирає анамнез. Вакцина вводиться тільки тоді, коли ваш улюбленець повністю здоровий. Ефективність щеплень досягається завдяки регулярній ревакцинації!

Схема вакцинації для собак:

 • 4-6 тижнів — введення комплексної вакцини;
 • 2-3 місяці — ревакцинація;
 • 3 місяці — багатокомпонентна вакцина від сказу;
 • 6 місяців — 2 ревакцинація комплексною вакциною;
 • 1 рік — 3 ревакцинація;
 • 1 раз в 12 місяців — щеплення від сказу, введення комплексної вакцини.

Вакцинація — це ваш захист домашнього улюбленця. Так ви будете зміцнювати його імунітет, активувати роботу захисних сил.

Чіпування тварин

Встановлення чіпу домашній тварині поки не є обов'язковою умовою утримання улюбленця, але це може статися в майбутнього. Окрім того, чіпування необхідне для того, щоб ваш друг міг вільно подорожувати з вами. Є багато країн, які дозволяють ввозити на свою територію тільки чіпованих тварин. Чіп будуть сканувати співробітники аеропорту.

Встановити улюбленцю чіп потрібно і тоді, коли ви плануєте з ним приймати участь у міжнародних виставках, готуєте до розведення. Так вашого улюбленця зможуть побачити більше людей і майбутні малюки отримають шанс розлетітися по всьому світу.

Спеціалісти клініки Доктор Вет швидко та максимально комфортно для тварини проводять процедуру чіпування. Лікар робить ін’єкцію вашому улюбленцю в район холки. Вводить мікрочіп, що знаходиться в спеціальній капсулі. Втратити чіп тварина не може. Після процедури лікар вносить в єдиний реєстр всі дані тварини та власника. Далі проводить сканування, ви можете переконатися, що система розпізнає чіп і тепер ваш улюбленець надійно захищений від крадіжок та ризику загубитися в великому місті. Всю інформацію також вносять і в паспорт тварини.

В Доктор Вет створені всі умови для комфортного чіпування, вакцинації. Ви можете почекати своєї черги в окремій кабінці, щоб ваш улюбленець не стресував. 

Ціни

* Вартість послуг може змінюватися. Актуальну ціну уточнюйте безпосередньо в день прийому.

 • Вакцинація (в залежності від виробника вакцини)

  250-900 грн.
 • Чіпування

  370-400 грн.
 • Оформлення ідентифікаційного чіпу та його введення

  400-450 грн.
TOP