Ветеринарна гастроентерологія

Захворювання шлунково-кишкового тракту становлять більше половини від усіх випадків звернення пацієнтів до ветеринарної клініки і можуть виникати з різних причин. Це може бути неправильне харчування, інфекції шлунково-кишкового тракту, харчова алергія, новоутворення або навіть вплив стресу.

У сучасній ветеринарній медицині існує безліч діагностичних методик, які дають можливість швидко та якісно обстежити наших чотирилапих пацієнтів для встановлення точного діагнозу.

Симптоми захворювань ШКТ у тварин

  • зміна апетиту та ваги;
  • відмова або утруднення в прийомі їжі;
  • слинотеча;
  • блювання;
  • бурчання в животі;
  • здуття та болючість (коліка);
  • діарея/запор.

Симптоми захворювань ШКТ у котів і собак можуть бути різноманітними за своїм походженням та гостротою прояву. Вам слід негайно показати Вашу тварину ветеринарному фахівцю у разі виникнення одного або кількох з перерахованих симптомів. У жодному разі не варто чекати самостійного одужання тварини, а також займатися самолікуванням!

Лікування захворювань органів ШКТ у котів та собак

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, в якій тварині із симптомами захворювання ШКТ буде проведено клінічний огляд та призначено план подальших діагностичних процедур та лікування. Діагностичні заходи можуть включати: клінічний та біохімічний аналізи крові та калу, тести на інфекції, ультразвукове та рентгенографічне обстеження.

Важливо розуміти, що доцільність того чи іншого обстеження визначається лікарем, виходячи зі стану пацієнта.

Відмова власників від проведення будь-яких діагностичних процедур призводить до неточностей у постановці діагнозу і, як наслідок, знижує ймовірність одужання тварини. Також слід пам’ятати, що для проведення більшості досліджень потрібна голодна дієта не менше 8 годин.

Наша клініка оснащена всім необхідним обладнанням, від високотехнологічної лабораторії до сучасних ультразвукових та ендоскопічних комплексів, а кваліфікований персонал у найкоротший термін виконає всі необхідні обстеження та призначить необхідне лікування. Будемо раді допомогти Вам!