Ціна кастрації кота. Від чого залежить? 

Ціна кастрації кота. Від чого залежить? 

Кастрація – це хірургічне видалення статевих залоз у самців. Це найпростіша операція у ветеренарії, після якої тварина втрачає здатність до розмноження і припиняється вироблення чоловічих полових гормонів. Залежно від віку тварини за необхідності призначається додаткова діагностика – аналізи, УЗД серця. Виходячи з цього планується самаоперація, підберається наркоз та інше.

Кастрація котів. У якому віці краще проводити?

Як правило, багато ветеринарних лікарів рекомендують проводити цю операцію з 5-7 місяців, у момент, коли у котів починається статеве дозрівання. Рання кастрація у віці 2-5 місяців у разі потреби (наприклад, перед продажем з розплідника кошеня пет-класу) також можлива і не несе значних ризиків для здоров’я тварини, про що свідчать численні дослідження. Підвищення ймовірності розвитку сечокам’яної хвороби у котів, кастрованих у ранньому віці, не підтверджується статистикою західних досліджень.

Для домашніх тварин, які не мають племінної цінності, кастрація корисна як надійний спосіб запобігання появі небажаного потомства. Кастрація знижує внутрішньовидову (статеву) та територіальну агресію, зменшує секрецію шкірних залоз (за рахунок чого специфічний запах стає менш інтенсивним), у багатьох випадках допомагає позбутися небажаної для тварини поведінки (мітки, імітація статевого акту).

Підготовка до кастрації кота

Якщо Ви прийняли рішення про кастрацію вашого кота, або операція необхідна за медичними показаннями (кіт крипторх або має виражену територіальну агресію), слід знати кілька простих правил з підготовки тварини до оперативного втручання:

  • шлунок тварини перед операцією повинен бути порожнім, щоб уникнути попадання блювотних мас у дихальні шляхи при дачі тварині наркозу, тому тварину не можна годувати за 12 годин до операції, напувати;
  • не слід забирати домашнього улюбленця з клініки до виходу з наркозу. У Doctor Vet,  як і у більшості сучасних ветеринарних центрів, практикується обов’язкова планова госпіталізація у день операції. Тільки переконавшись, що пацієнт нормально переніс анестезію, ветеринар виписує тварину додому (за таких коротких і малотравматичних втручань, як кастрація, виписка, як правило, здійснюється ввечері через 3-5 годин після операції).

Ціна на кастрацію кота

Ціна кастрації кота залежить від ваги тварини – від цього залежить кількість розхідних препаратів, матеріалів. Ціна на кастрацію починається від 1050 грн, у цю суму входить:

  • огляд перед операцією;
  • проведення хірургічної процедури;
  • необхідні матеріали та препарати для операції;
  • анестезіологічна допомога (наркоз);
  • обробка рани. 

Кастрація котів у Львові

Доктор Ветветеринарний центр у Львові, у якому проводяться різні хірургічні втручання. Будь-які планові операції, у тому числі і кастрація кота, проводяться за попереднім записом за телефоном: 095 777 27 00. Будемо раді стати корисними для Вас.