Ратолог. Хто це? Коли потрібна консультація фахівця?

Ратолог (Львів)

Одні не мислять своє життя без собаки чи кішки, інші віддають перевагу пухнастим кроликам, хом’якам чи морським свинкам. Маленькі звірята не займають багато місця і не вимагають особливого догляду. Однак їх організм відрізняється від тварин більшого розміру, тому проблеми зі здоров’ям цих тваринок має вирішувати спеціальний лікар – ратолог (Львів).

Хто такий ратолог?

Ратолог – це ветеринарний лікар, який займається лікуванням гризунів (щурів, мишей, хом’яків, морських свинок, шиншил, кроликів, піщанок, тхорів та ін.). Маленькі тварини вкрай чутливі до змін навколишнього середовища, схильні до стресів і можуть бути переносниками небезпечних хвороб. Тому так важливо, щоб саме вузький фахівець зміг оглянути крихітну тваринку, коли вона потребує швидкої ветеринарної допомоги або господар звертається за професійною порадою стосовно догляду за своїм улюбленцем.

Кваліфікований ратолог вчасно помітить захворювання зубів, що часто зустрічаються у гризунів, проведе огляд і потрібні дослідження, призначить лікування або проведе хірургічне втручання.

Коли потрібна консультація ратолога? Основні симптоми

  • поганий апетит;
  • відсутність активності;
  • прикриті очі;
  • скуйовджена шерсть та ін.

Якщо ви помічаєте зміни поведінки гризуна, негайно зверніться до ветеринара за допомогою та консультацією.

Терапія та хірургія

Якщо діагноз поставлений і вихованець хворий, фахівець призначить лікування.

Види хірургічного лікування гризунів: кастрація/стерилізація гризунів, обробка ран, накладання швів та бинтових пов’язок, лікування пухлин, лікування інфекцій м’яких тканин, допомога під час пологів та кесарів розтин.

Стоматологія для гризунів

Особливу увагу слід приділити стоматології. Корекція зубів – процедура, яка часто необхідна для зайцеподібних та гризунів. Ця процедура проводяться лише під загальною анестезією.

Консультація ратолога (Львів). Де отримати?
Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, в якій Ви зможете отримати консультацію з питань догляду та годування гризунів, допоможуть у діагностиці та лікуванні хвороб гризунів, видалять новоутворення або зроблять іншу операцію, нададуть спеціалізовану стоматологічну допомогу та ін. Ми подбаємо про здоров’я Вашого маленького друга.