Ветеринар-терапевт. Коли потрібна консультація спеціаліста?

Чи потрібно каструвати котів, собак, гризунів? Потрібно, якщо Ви хочете запобігти безконтрольному розмноженню тварин. Крім того, ця процедура позитивно впливає на фізичне та психологічне здоров’я вихованців. Після операції улюбленці стають спокійнішими і врівноваженими. І найголовніше – кастрація знижує ризик розвитку низки захворювань: простатит, пухлини простати та аденоми періанальних залоз.

Консультація ветеринара (Львів). Коли потрібно звернутися до ветеринарної клініки?

Первинне звернення повинне бути профілактичним, наприклад, після того, як улюбленець

з’явився у Вашій родині. Ветеринар (Львів) оцінить стан здоров’я Вашого вихованця, дасть рекомендації щодо його утримання, харчування, перевірить наявність/відсутність необхідних вакцинацій за віком та інше.

Друга часта проблема звернення до ветеринара-терапевта – це проблеми з шлунково-кишковим трактом. При цьому у тварини можуть бути наступні симптоми:

  • блювота;
  • здуття живота;
  • рідкий стул/запори;
  • відсутність апетиту;
  • чорний кал або наявність домішків крові у ньому;
  • млявість, зміна поведінки улюбленця;
  • підвищення/зниження температури тіла тварини та ін.

Наявність даних симптомів серйозний привід для звернення за кваліфікованою ветеринарною допомогою.

Ветеринар (Львів). Коли ще слід звернутися до спеціаліста?

Консультація ветеринара необхідна навіть якщо тварина поводить себе досить активною та немає видимих проблем зі здоров’ям. Будь-яку проблему краще та легше попередити, ніж вирішувати. Саме через це ветеринари нашої клініки наполегливо рекомендують приводити Вашого улюбленця на прийом 1 раз на 6 місяців.

Додатково відвідати ветеринара слід перед плануванням та проведенням вакцинації. Перед вакцинацією слід провести дегельмінтизацію. Ветеринар допоможе підібрати необхідний для цього препарат та його дозу. Безпосередньо перед вакцинацією спеціаліст проведе огляд тварини та переконається в тому, що вона здорова. 

Ветеринарна допомога у Львові

Доктор VET – ветеринарна клініка Львові, де Ви можете отримати кваліфіковану консультацію ветеринарного спеціаліста. Ветеринар (Львів) проведе огляд тварини та у разі необхідності призначить проведення УЗД тварині, лабораторних досліджень, що необхідне для підтвердження або спростування діагнозу та вибору адекватної схеми лікування. Ми потурбуємося про здоров’я та самопочуття Вашого улюбленця.