УЗД тваринам у Львові

Навіщо звертаються власники тварин до клініки? Вони хочуть отримати кваліфіковану допомогу для свого улюбленця. А призначення правильного лікування неможливе без правильного розуміння патологічних процесів у Вашого вихованця та постановки діагнозу. 

Немає діагнозу – немає лікування. В умовах сучасного світу існує величезна кількість діагностичних процедур, що дозволяють найбільш повно зрозуміти, чим хворіє Ваш вихованець, і серед них одне з найважливіших місць займає УЗД (ультразвукове дослідження).

УЗД для тварин (Львів) – це абсолютно безпечний, швидкий (від кількох хвилин до години), безболісний, високо інформативний та відносно недорогий метод дослідження тварини та людини за рахунок здатності ультразвукових хвиль відбиватися, переломлюватись або поглинатися, проходячи через органи та тканини. 

Таким чином, на моніторі апарату візуалізуються контури, структурні складові, що дозволяє детально обстежити тварину і виявити більшість патологій на різних стадіях. УЗД дозволяє оцінювати розміри органів, їхню структуру, наявність дефектів, ушкоджень, запальних вогнищ, онкологічних процесів. УЗД один з найпопулярніших і найпоширеніших методів діагностики та контролю.

УЗД для кішок та собак у Львові

У нашій ветеринарній клініці проводять такі ультразвукові дослідження:

  • УЗД органів черевної порожнини. Включає дослідження органів шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, надниркових залоз, печінки, органів сечостатевої системи і селезінки. Це дослідження дозволяє оцінити структуру, розташування органів, їх розміри, наявність онкологічних процесів, запальних реакцій. Це дозволяє виявити більшість патологій, найчастіше на ранній стадії та відповідно своєчасно призначити правильне індивідуальне лікування. Також ми проводимо дослідження внутрішніх органів окремо залежно від наявних у вашого вихованця показань.
  • УЗД щитовидної залози. Дозволяє оцінити розміри та наявність структурних змін та відповідно своєчасно виявити захворювання щитовидної залози.
  • УЗД суглобів. Дозволяє виявити зміни поверхні хряща та наявність пошкоджень зв’язок, зокрема за допомогою УЗД можна підтвердити розрив передньої зв’язки хрестоподібного колінного суглоба.
  • УЗД очей. Дозволяє оцінити передню та задню камеру ока, кришталик, виявити їх патологічні зміни.
  • УЗД серця (ехокардіографія). Дозволяє максимально докладно вивчити структуру та гемодинаміку серця, своєчасно виявити будь-які функціональні зміни.
  • УЗД судин. Найбільш важливо при патологіях, що провокують утворення тромбів в організмі тварини.
  • УЗД на вагітність. Дозволяє на 14-21 день встановити наявність вагітності, приблизно позначити терміни, а на пізніх термінах дає можливість підтвердити життєздатність плодів та зразкову їх кількість.

УЗД тваринам у Львові. Де зробити?

Доктор Вет – сучасна ветеринарна клініка у Львові, у якій Ви можете зробити УЗД тварині. Ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання для надання Вашому вихованцю якісної діагностики, постановки діагнозу та надання коректного лікування. УЗД діагностику в нашій мережі проводять лікарі з багаторічним практичним стажем, які щорічно проходять курси підвищення кваліфікації та є постійними учасниками профільних конференцій.