Акушерство та допомога під час пологів у ветеринарії

Акушерство та допомога під час пологів у ветеринарії

Багато домашніх вихованців, особливо рідкісних порід, відрізняються делікатністю і слабким здоров’ям. Тому, при настанні вагітності краще заздалегідь звернутися до ветеринарного лікаря для діагностики (терміну вагітності, кількість плодів, їх положення, стану здоров’я майбутньої мами та наявності у неї супутніх захворювань) та отримати рекомендації щодо догляду за вагітною та надання допомоги породіллі. Пологи тварин – процес унікальний, готуйтеся до нього ретельніше. Якщо майбутні пологи будуть першими, бажано запросити додому ветеринарного лікаря для пологової допомоги тваринам.

Пологова допомога тварині (Львів). Коли потрібно?

Допомога під час пологів – це супровід пологів домашнього вихованця ветеринаром, надання тварині першої лікарської допомоги. Вона допоможе тварині впоратися з родовим навантаженням, відновленням сил, здоров’я тварини після пологів. Ветеринар (Львів) знижує до мінімуму шанс розвитку післяпологових ускладнень, смерті самки чи дитинчат. Подібний супровід рекомендується, якщо:

  • процес пологів протікає без ускладнень, щоб допомогти при будь-яких відхиленнях, приймати потомство та здійснювати грамотні заходи з новонародженими;
  • пологи ускладнюються неправильним становищем плода, вузьким тазом тварини, обвиванням пуповини, багатоплідністю.

Коли потрібна екстрена ветеринарна допомога?

  • кровотеча, наявність гнійних виділень у вагітної чи породіллі;
  • переношування вагітності:
  • великий інтервал між потугами (понад 2 години);
  • проблеми з самостійним розродженням;
  • асфіксія новонароджених;
  • випадання матки.

Акушерство та допомога під час пологів тваринам (Львів)
Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, де є сучасне технічне оснащення для професійного прийняття пологів у тварин. Проведення пологів в умовах клініки дозволяє оцінити життєздатність плода при УЗД та розробити правильний план ведення пологів. Ветеринари нашої клініки мають практичний досвід з проведення пологів. При ускладнених пологах наші фахівці скоротять час гіпоксії плода, нададуть своєчасну допомогу новонародженим, створять кращі умови для їх реабілітації. Будемо раді Вам допомогти!