УЗД діагностичне і передопераційне

УЗД

Ультразвукове дослідження – це неінвазивна техніка візуалізації, яка дозволяє побачити внутрішні структури тіла шляхом запису ехо-сигналів або відбиття ультразвукових хвиль. На відміну від рентгенівських променів, ультразвукові хвилі вважаються безпечними. Так само, як і людям, домашнім тваринам теж роблять УЗД. Якщо ви шукаєте ветклініку, де проводять УЗД діагностику тваринам, чекаємо на вас у Доктор Вет. 

УЗД тваринам у Львові. Що ми готові Вам запропонувати? 

  • УЗД черевної порожнини;
  • УЗД репродуктивних органів;
  • УЗД вагітності;
  • УЗД серця та інших органів, залоз.

УЗД дрібних домашніх тварин – це найкращий, неінвазивний, безболісний спосіб оцінки наповнених рідиною та м’яких тканин органів у домашніх тварин. Ці органи включають печінку, селезінку, нирки, підшлункову залозу, очі, лімфатичні вузли, яєчка, кишківник, простату, матку, яєчники і серце. 

УЗД може бути призначено як з метою діагностики (за показами та симптомами), так при наявності хронічних хвороб відповідної системи. Віковим тваринам роблять УЗД нирок для виключення недіагностованої ниркової недостатності, що може давати ускладнення  постопераційно.

Як проходить УЗД тварин у ветеринарії?

Ультразвукове дослідження абсолютно безболісна та доволі комфортна процедура. У більшості випадків анестезія не потрібна. Технологія проведення УЗД для тварин акуратна та безболісна, тому більшість тварин просто з комфортом лежать під час дослідження. Іноді, якщо собака дуже налякана або примхлива, може знадобитися заспокійливий засіб.

Щоб зробити УЗД тварині, як правило, необхідно поголити шерсть з місця обстеження, оскільки ультразвукові хвилі не передаються через повітря. Вкрай важливо, щоб датчик УЗ апарату для тварин повністю контактував зі шкірою.

Оскільки УЗД собаці (кішці) у ветклініці проводиться в режимі реального часу, його результати будуть відомі одразу. Ультразвук часто використовується у поєднанні з рентгенівським випромінюванням для підтвердження діагнозу. Рентген показує розмір та форму органів, у той час як ультразвук може дати повний внутрішній огляд будови органів, кровопостачання та інше.

Якщо ви хочете зробити УЗД у ветеринара Львові, ми чекаємо на вас у нашій клініці. Ми пропонуємо передове обладнання, доступну ціну на УЗД для тварин та якісні послуги з любов’ю та увагою до кожної тварини.