Цифровий рентген для тварин

Рентгенодіагностика є одним із найперших методів візуальної діагностики в медицині. І в даний час цей метод широко використовується в діагностиці різноманітних видів патології у ветеринарній медицині. За допомогою рентгенографії виявляють переломи кісток, а також багато захворювань внутрішніх органів.

Цифрова рентген-діагностика – це сучасний рівень розвитку звичайного плівкового рентгена. Його головною відмінністю та перевагою є, висока якість дослідження, можливість проводити не тільки діагностику кісткової та хрящової тканини, а й внутрішніх органів, при цьому зображення проходить обробку за допомогою комп’ютерної програми, яка покращує деталізацію та зберігає знімки в електронному форматі. 

Коли потрібен рентген?

Традиційно рентген необхідний у разі переломів кісток. Жоден ветеринар-хірург, або ортопед, не лікуватиме тварину з ймовірним або явним переломом без рентгенологічного знімку. 

Рентгенографія також є необхідною для дослідження будь-яких патологій легень у тварини. Прямими показаннями до цього методу дослідження є утруднене дихання, кашель, задишка, відмова від їжі, складний стан тварини.

У більшості випадків при новоутвореннях проводять рентген легень для розуміння розташування, розміру пухлини та вірогідність наявності метастазів. Це дослідження допомагає визначити подальший метод лікування.

У кардіології цифрові рентгенівські знімки дають можливість виявити зміни серця або будь-які супутні захворювання. Також рентген незамінний при стоматологічному лікуванні.

За допомогою рентгенографії лікар може діагностувати величезну кількість патологій шлунково-кишкового тракту. Коли тварини ковтають сторонні предмети, для їх виявлення достатньо зробити рентген. Результати, отримані під час рентгенологічного дослідження, дозволяють виключити проведення непотрібної операції або врятувати життя тварині, провівши екстрене оперативне втручання.

Без рентгена важко уявити нормальну роботу будь-якого ветеринара. Це швидкий, простий, зручний, достовірний метод дослідження.

Наприкінці варто сказати, що достатньо важливою перевагою цифрового рентгену є низький ступінь рентген опромінення для пацієнта і власника тварини, на відміну від класичного плівкового рентгену. До того ж УЗД є допоміжним засобом в діагностуванні. Тому один метод візуалізації доповнюється іншим.

Цифровий рентген для тварин у Львові

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, у якій Ви можете провести рентген діагностику для своєї тварини. Завдяки сучасному програмному забезпеченню лікар може збільшити розмір, змінити контраст, ретушувати зображення, вимірювати довжину і площу досліджуваних органів або знайдених сторонніх об’єктів. Будемо раді стати корисними для Вас.