УЗД для тварин. В чому переваги?

Ультразвукові дослідження давно не є новинкою у ветеринарній медицині. УЗД для тварин – це швидкий спосіб дізнатися чи все гаразд із Вашим вихованцем. Для цього фахівці постійно підвищують рівень своїх знань та вмінь, а ветклініки слідкують за новинками на ринку ветеринарії і покращують апаратуру. Так в нашій клініці з’явився надійний помічник УЗД апарат General Electric – сучасне обладнання експертного класу, щоб побачити патологію або хворобу у тварин на досимптоматичному етапі, тим самим збільшуючи шанси пацієнта на одужання.

УЗ-діагностика тваринам у Львові 

Міфи про те, що тварина може опинитися під небезпечним впливом давно розвіяна. Ультразвукове обстеження – це нешкідлива процедура, яка може проводитися конкретному вихованцю неодноразово, без шкоди для його здоров’я. Головне розібратися в стані тваринки і що спричиняє проблеми зі здоров’ям. 

Коли і для чого, наприклад, проводиться  УЗД котам. УЗД яких органів і систем можна зробити. В яких випадках радимо зробити дослідження і про що воно може рзповісти.

УЗД діагностика нирок у кота

Як тільки у тварини виникає нездужання, її потрібно вести на огляд до ветеринара. Після первинного огляду лікар ухвалить рішення, чи потрібне ультразвукове обстеження. Найпоширенішими є гастроентерологічне УЗД (УЗД внутрішніх органів) та УЗД органів сечостатевої системи, в тому числі УЗД нирок коту (кішці). Воно допоможе виявити величезну кількість таких хвороб, як:

 • збільшення розмірів нирки через лімфатичні проблеми;
 • патологічне збільшення або зменшення нирки, множинні чи поодинокі кісти;
 • пієлонефрит, абсцес, новоутворення, “каміння чи пісок” у нирках, гематоми нирок;
 • хронічна недостатність нирки;
 • аномалії розвитку чи розташування даних органів.

Щоб апарат УЗД для обстеження кішок краще “побачив” стан здоров’я вихованця, бажано перед процедурою протримати тварину без їжі близько 6 годин. Питтевий режим зберігається. Також необхідно вибрити шерсть у місці контакту шкіри із датчиком сканера – це зробить медперсонал вже у клініці. Середній розмір нирки кішок становить 3,6-4,4 сантиметрів. Після того, як УЗД показало спеціалісту повну картинку стану тварини, ветеринар (Львів) ставить уточнений діагноз та розробляє схему терапії або дохірургічної підготовки.

УЗД органів черевної порожнини

Ультразвук органів черевної порожнини вихованця є одним із найбільш повних та коректних способів візуалізації функції та будови оргвнів і систем тварини. Не варто зволікати з відвідуванням ветеринара, якщо тварина почала подавати тривожні «дзвіночки» у вигляді:

 • гарячки;
 • відмови від їжі;
 • частого блювання;
 • симптоми болю – постійне лежання, скрючений стан, сгорбленість спини та інше;
 • розлади травлення.

Зазвичай, після пальпаторного огляду лікар-ветеринар зможе зробити висновок, чи потрібне застосування ультразвукової діагностики, рентгена, чи вистачить результатів аналізів. 

УЗД діагностика серця тварини

Для передопераційної діагностики та діагностики деяких хвороб ветеринари часто призначають тваринам ехокардіографію, тобто УЗД серця. Завдяки цьому методу можна діагностувати хронічну серцеву недостатність, клапанні вади, інфаркт міокарда, аномалії розвитку чи функціональні порушення. Показаннями щодо її проведення стануть:

 • втрата ваги;
 • прискорене дихання;
 • випадки втрати свідомості;
 • швидка стомлюваність;
 • надмірна сонливість.

Також причиною може стати обстеження перед плановою операцією, або якщо тварина належить до групи ризику та має породну схильність до серцевих захворювань. Ще одним приводом для проведення обстеження може бути вік тварини. Процедура проводиться без використання наркозу та виконується за допомогою ультразвукового сканера. 

УЗД для тварин у Львові

Доктор Вет – сучасна ветеринарна клініка у Львові, у якій проводиться якісна діагностика здоров’я тварин, у тому числі за допомогою УЗД. В результаті ультразвукова діагностика допомагає у порятунку життя домашніх улюбленців. Чим раніше будуть проведені дослідження, тим більше шансів на їхнє одужання. Сьогодні ціна на УЗД для тварин цілком помірна.Така діагностика допомагає ставити точні діагнози без стресів тварин та болю під час процедури. Будемо раді стати корисними для Вас.