Стерилізація кішок. Коли і навіщо потрібна?

Доведено, що тривалість життя стерилізованих тварин помітно вища. Крім цього сильно змінюється манера поведінки кішки. Вони стають спокійнішими, не роблять спроб втечі, не дряпають кігтями меблі.

Навіщо стерилізувати кішку?

Стерилізація кішки (Львів) – це операція з видалення яєчників. Вона необхідна тим, хто не приноситиме потомства в майбутньому за бажанням господаря. Краплі, таблетки, інші препарати під час тічки дають лише тимчасовий ефект, призводять до гормональних збоїв, серйозних хвороб внутрішніх органів.

Після стерилізації змінюється гормональний фон кішки, внаслідок чого вона перестане призовно кричати, полювати за котами, мітити в будинку, проявляти агресію.

Коли проводити операцію небажано?

Для кішки стерилізація не рекомендована в період тічки та одразу після вагітності. У цей час сильно змінюється гормональний фон, і оперативне втручання може спровокувати розвиток серйозних захворювань.

У якому віці краще стерилізувати кішку?

Оптимальний вік для стерилізації кішки є період від 9 до 12 місяців. На той час у кішки вже сформовані всі системи організму, вона набрала необхідну вагу, м’язову масу і легко перенесе наркоз.

Не бійтеся звертатися до клініки і з дорослими вихованцями. Фахівці проведуть повне обстеження самки, призначать аналізи, грамотно підготують її до наркозу.

Як підготуватись до процедури?

Перед проведенням стерилізації ветеринар (Львів) проводить огляд тварини. Особливий підхід потрібен до кішок у віці після 9 років – вони вимагають ретельного огляду:

  • проведення біохімічного аналізу крові;
  • ЕКГ;
  • консультація кардіолога.

Безпосередньо перед проведенням стерилізації необхідно:

  • мінімум за 12 годин до операції зі стерилізації кішку слід припинити годувати;
  • за 5 годин до неї слід виключити воду.

Переваги стерилізації:

  • збільшується тривалість життя на 1,5-2 роки;
  • знижується ризик розвитку захворювань матки, яєчників, онкології репродуктивних органів та інших хвороб/інфекцій;
  • кішка стає слухняною, спокійною, перестає тікати з дому;
  • покращується гормональний фон;
  • зникає бажання мітити територію.

Стерилізувати самку потрібно, щоб захистити її здоров’я.

Стерилізація кішок (Львів). Де виконати?
Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, в якій Ви можете провести безпечну стерилізацію кішок, наші фахівці дадуть рекомендації щодо післяопераційного догляду та спостереження за твариною. Операція проводиться кваліфікованими ветеринарами, попередньо обов’язково проводиться профілактичний огляд. Довірте здоров’я Вашої кішки професіоналам!