Прийом гризунів

Гризуни – одні з найпопулярніших домашніх тварин. Вони є найчастішими відвідувачами ветеринарної клініки. Щодня на прийомі в нашій клініці бувають різні види гризунів, такі як хом’яки, піщанки, щури, морські свинки, дегу та шиншили.

Прийом цих пацієнтів має суттєві відмінності від прийому собак та котів. Це пов’язано з особливостями анатомії та фізіології зубастих пацієнтів. Прийом гризунів повинен вести лише вузькопрофільний спеціаліст, який розуміється на всіх тонкощах цих непростих тварин. Через швидкість обміну речовин, усі захворювання у цих пацієнтів розвиваються дуже швидко, тому дуже часто вони вимагають ургентної допомоги. Для порівняння, доба голодування для собаки не така критична, тоді як у шиншили або морської свинки може початися жирове переродження печінки.

Коли потрібна консультація ратолога? Основні симптоми

  • поганий апетит;
  • відсутність активності;
  • прикриті очі;
  • скуйовджена шерсть та ін.

Якщо ви помічаєте зміни поведінки гризуна, негайно зверніться до ветеринара за допомогою та консультацією.

Діагностика для гризунів

У нашій клініці ми проводимо повний спектр діагностичних та лікувальних заходів незалежно від розміру тварини. Пацієнт будь-якого розміру має право на якісне обстеження та лікування. Наші клініки обладнано цифровим рентгеном, сучасним УЗД апаратом та лабораторією

Лікування гризунів у Львові

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, у якій є всі необхідні медикаменти та сучасне обладнання для швидкої та кваліфікованої допомоги. Наші досвідчені ветеринари надають невідкладну медичну допомогу та проводять операціїУ нашій кліниці є окреме приміщення з прийомною, хірургією і стаціонаром для гризунів і кроликів

Якщо здоров’я вашого вихованця погіршилося, або Ви просто хочете отримати консультацію кваліфікованого ветеринара, звертайтеся до Доктор Вет.

Ратолог у Львові
У нашій ветеринарній клініці Доктор Вет ви знайдете послуги кваліфікованого спеціаліста – ратолог (Львів) – спеціаліста, який займається лікуванням гризунів та кроликів. Ратолог нашої клініки має необхідні знання та досвід для надання кваліфікованої допомоги вашим вихованцям. Будемо раді стати корисними для Вас.