Безпечні іграшки для котів. Як убезпечити хвостатих на свята?

Безпечні іграшки для котів. Як убезпечити хвостатих на свята?

Уявіть, що ви стоїте у величезному зоомагазині у відділі котячих іграшок, або що ви вибираєте іграшку для вашої кішки в інтернет-зоомагазині! Очі розбігаються, а реклама на кожній упаковці стверджує, що їхні іграшки найкращі та найбезпечніші для кішок! Як же зробити правильний вибір? 

Можливо, ви спокуситеся зображенням грайливого кота на етикетці, або, можливо, звук і зовнішній вигляд самої іграшки змусять вас посміхнутися, коли ви уявите, наскільки весело гратиме ваша кішка. Але наскільки правильним був ваш вибір ви дізнаєтеся тільки через кілька днів. Величезна кількість котячих іграшок виявляється у відрі для сміття або кинутими по кутах квартири.

Можливо, настав час переглянути тип іграшок і те, як вони використовуються? Для того, щоб придбати правильну іграшку для кішки необхідно пам’ятати про індивідуальні уподобання тварини та про її безпеку. Сьогодні пропонуємо Вам звернути увагу на кілька моментів для правильного вибору.

Безпека та довговічність

Іграшки, в які кішки грають поодинці, потрібно докладно оглянути та переконатися, що на них немає приклеєних дрібних частин, які кішка може проковтнути, струн чи гострих предметів. 

Іграшки, в які ви граєте з кішкою разом, теж потребують ретельного огляду. Переконайтеся, що іграшки не розвалюються при докладанні найменших зусиль, їх частини надійно закріплені і вони витримають багато сеансів гри. Подивіться, як прикріплена іграшка на кінці мотузки, переконайтеся, що немає гострих предметів, що стирчать, що пір’я не випадає, якщо за них потягнути. І, незалежно від того, наскільки добре зроблена інтерактивна іграшка-вудочка, ви завжди повинні прибирати її в недоступне місце між ігровими сеансами, щоб уникнути того, що ваша кішка жуватиме пір’я, хутро або заплутається у мотузці.

Текстура іграшки для котів

Текстура відіграє велику роль у виборі іграшки для котів. Ваша кішка може віддавати перевагу плюшевим іграшкам, які приємно кусати, або їй можуть подобатися більш гладкі і тверді іграшки, які можна гризти. Іграшки бувають різних текстур, стилів та форм. Ви можете вибрати іграшку з пір’ям, шкіряну іграшку, плюшеву, звивисту, покриту тканиною, з натурального хутра, жорстку, м’яку і т.д.! Вибір величезний! Головне – зрозуміти, що подобається саме вашій кішці!

Кругообіг іграшок у «природі»

Вам не потрібно збирати колекцію із 500 іграшок для вашої кішки, щоб їй завжди було весело грати. Достатньо купити 3-4 вудки та махалки, кілька іграшок для одиночної гри та 1-2 інтерактивні іграшки. Як тільки у вас збереться колекція іграшок, які дійсно подобаються кішці, приберіть частину іграшок у шафу. Змінюйте іграшки щотижня, дістаючи заховані та ховаючи ті, в які ви грали до цього, щоб підтримати їхню привабливість. За тиждень кішка сприйме заховані іграшки, як нові!

Кошки весьма любопытные животные, поэтому в период новогодних прездников нудно быть весьма внимательными. Новогодние игрушки, елка, мишура, гирлянды – все это может нести опасность для Вашего питомца. 

Доктор Вет – современная ветеринарная клиника во Львове, в которой позаботятся о Вашем питомце, его здоровье и хорошем самочувствии.