Аналізи для тварин. Як часто робити?

Аналізи для тварин

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, де можна провести будь-які аналізи для тварин, а саме: аналіз сечі, аналіз крові та інше. Тільки так може скластися повноцінна картина стану здоров’я домашнього улюбленця, виходячи з чого лікар підбере оптимальний і швидкий варіант лікування практично будь-якого захворювання.

Для більшості власників вихованців – їхні улюбленці це не просто тварини. Їх вважають уже членами сім’ї, які також потребують турботи. У зв’язку з цим, як тільки кішка або собака стає млявою, у неї починає бути відсутнім апетит, її хилить у сон, і з’являються інші поведінкові зміни, потрібно звернутися до нас. Ветеринари (Львів) проведуть усі необхідні аналізи.

Типи аналізів та способи діагностики. Як визначитися, який потрібен?

Оскільки часто ті самі хвороби можуть мати схожу симптоматику, має сенс вчасно з максимальною точністю визначитися із захворюванням вихованця. Зрозуміти, чому він погано почувається, і позначити найрезультативніші способи лікування можна виключно завдяки коректно призначеним аналізам.

Іноді у собаки чи кішки достатньо буде просто виконати забір аналізів на глисти, інакше знадобиться загальний аналіз крові чи біохімічний розгорнутий аналіз. А може знадобляться специфічні тести чи бакпосіви.

Перед тим, як призначити тварині перелік аналізів, ветлікар збере детальний анамнез захворювання із життєвого циклу вихованця, вислухавши його власника. Не слід нічого приховувати від ветеринара, адже інформація про те, як ваш улюбленець їсть, наскільки він активний, як він дихає, ходить до туалету та інше допоможе заощадити час та гроші. Адже без перерахованих вище даних ветеринар повинен буде призначити всі аналізи в комплексі, без винятку.

При цьому враховуватимуться: колір слизової очей, загальне положення тулуба, тургор шкірного покриву; також лікар послухає серцебиття та дихання. І це далеко не все, що належить пройти чотирилапому другові.

Далі лікар промацає область шлунково-кишкового тракту та нирок, завдяки чому можна буде виявити, чи є в розташуванні внутрішніх органів будь-які відхилення, хворобливі відчуття в області печінки, шлунка та нирок.

Після цього можуть бути рекомендовані додаткові методи дослідження – проведення УЗД органів черевної порожнини чи рентген.

З якою періодичністю вихованцям бажано здавати аналізи?

Забір аналізів у кішок і собак можна реалізувати як у плановому порядку, так і в екстреному режимі. Якщо сталася раптова непередбачена ситуація, потрібно відразу ж звернутися до нашої спеціалізованої клініки для проведення клінічного чи біохімічного аналізу крові, що продемонструє стан здоров’я тварини.

Не забувайте про профілактичні аналізи для тварин, що проводяться раз на рік.

Після проведення сучасних аналізів та діагностичних процедур, ветлікар зможе розпізнати практично будь-який вид захворювання, якщо воно є. Крім того, він може визначити, чи є у вихованця інфекція, паразити, схильність до алергії та інших відхилень. Якщо ви вчасно запишетесь на прийом до нашої клініки, патологію вдасться виявити на ранній стадії, коли вона ще не почала прогресувати. Довіртеся нам, ми подбаємо про вашого улюбленця на всі 100%!