Операції планові та екстрені. Ризики та шанси

Особливе місце у ветеринарній клініці Доктор Вет (Львів) посідає хірургічне лікування тварин. Цілий ряд хвороб та травм тварин лікують виключно хірургічними методами. У клініці є стерильна операційна, оснащена сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та інструментами. Для спостереження та догляду за тваринами після операції є цілодобовий стаціонар, де створені всі умови для якнайшвидшого одужання Ваших вихованців.

Операції тварин у Львові

У нашій клініці виконуються такі види хірургічної ветеринарної допомоги:

  • черевна хірургія (операції органів черевної порожнини);
  • ортопедичні та травматологічні операції (переломи різної складності, вивихи суглобів, остеосинтез різної категорії складності, корекція дисплазії тазостегнового суглоба);
  • пластична хірургія;
  • торакальна хірургія (операції органів грудної порожнини);
  • урологічні операції;
  • стерилізація, кастрація тварин;
  • загальна хірургічна практика.

У нашій ветеринарній клініці проводяться планові та екстрені хірургічні операції. 

На планову операцію необхідно записатися по телефону та отримати консультацію спеціаліста ветеринарної клініки щодо підготовки тварини до операції. У клініці проводиться скринінгове обстеження серцевої діяльності котів та собак перед операцією.

Ветеринарна клініка у Львові Доктор Вет проводить екстрені операції тваринам будь-якої складності. Ми робимо все, щоб врятувати життя вашого вихованця та зберегти його здоров’я. Найголовніше не зволікати і вчасно доставити вашого чотирилапого друга у ветклініку, де йому одразу нададуть допомогу.

Хірургічна ветеринарна допомога тваринам у Львові

Доктор Вет – ветклініка у львові, у якій ведуть прийом ветеринари-хірурги, що мають великий досвід практичної роботи, а також є постійними учасниками міжнародних конгресів та конференцій. Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу та підтримку.