Кастрація котів, собак, гризунів

Консультація ветеринара-терапевта може бути потрібна у різних ситуаціях та випадках. Адже саме регулярний контроль стану Вашого домашнього улюбленця дозволяє своєчасно реагувати на будь-які зміни у поведінці та стані тварини. Далі більш детально зупинимося на випадках, коли потрібно звернутися за кваліфікованою ветеринарною допомогою.

Кастрація тварин (Львів). В чому суть? Як проводиться?

Операція по кастрації домашніх тварин полягає у видаленні сім’яників, які відповідають за вироблення гормону тестостерону. З припиненням вироблення гормону знижується статевий інстинкт тварини і припиняється репродуктивна функція.

Кастрація котів, собак: особливості

Кастрація собаки, кота – це нескладна операція, яка проводиться під анестезією. Область операції очищають від шерсті, обробляють антисептиками. Потім ветеринар-хірург (Львів) робить надрізи над сім’яниками, виймає їх та відсікає. При цьому перетягуються насіннєві канатики з судинами. Ранки швидко затягнуться після операції. Цього ж дня вихованець вирушає додому. Таким чином, стрес для тварини зводиться до мінімуму.

Оптимальним віком щодо цієї операції є вік 7-8 місяців. Але! Це зовсім не означає, що не можна каструвати тварину у зрілому віці. Можна й потрібно. Все залежить лише від стану здоров’я вашого улюбленця. До операції обов’язково оцінюються всі ризики (проблеми із серцем та ін.).

Кастрація гризунів: щури, кролики, тхорі

Кастрація декоративних щурів. Більшість власників утримують щурів поодинці, тому й не вдаються до кастрації. Ця процедура стає актуальною, якщо в одному будинку утримують кілька різностатевих особин. Каструють щурів у віці 4-5 місяців. Однак і при одиночному утриманні щура кастрація є дуже корисною процедурою. Пацюк стає грайливішим, більш прив’язаним до господаря, у тварини менше шансів захворіти на гормонозалежні захворювання, онкологію.

Кастрація кроликів. Утримання некастрованого кролика – сумнівне задоволення. З початком статевого полювання кролики стають дуже примхливими, постійно риють, починають скрізь гадити, видають призовні звуки і т.д. Крім цього, вони можуть почати кусати та дряпати господарів. Тому кастрація – це відмінне рішення:

  • після кастрації кролики менш схильні до онкології, захворювань статевих органів, вони довше живуть і краще виглядають;
  • вони стають більш охайними, дружелюбними та контактними;
  • їм можна утримувати компанією і не перейматися неконтрольованим розмноженням, розвитком конфлікту серед тварин.

Оптимальний вік для кастрації кролів 3-6 місяців.

Кастрація тхорів. У ранньому віці вони лагідні і дружелюбні, але в період статевого дозрівання можуть виявляти агресію та непослух. Щоб утихомирити маленького друга, власникам рекомендується провести кастрацію. Ветеринари рекомендують каструвати тхорів з 7-ми місяців. Кастрація тхорів (Львів) – процедура, що дозволяє за один раз вирішити проблему з небажаним потомством та ймовірними проблемами зі здоров’ям тваринки. Процедура проводиться під загальним наркозом. Тривалість втручання – близько 30 хвилин.

Протипоказанням до кастрації гризунів можуть стати супутні захворювання, тому попередньо пухнастий улюбленець має бути оглянутий ратологом.

Кастрація домашніх тварин у Львові

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, яка пропонує проведення кастрації котів, собак та гризунів. Ми гарантуємо якість і стерильність операції. Подбайте про здоров’я та подальше щасливе життя своїх улюбленців. Будемо раді допомогти Вам!