Репродуктологія тварин

Ветеринарна репродуктологія у Львові включає комплекс послуг, які надаються далеко не у всіх ветклініках міста, а знайти хорошого лікаря-репродуктолога часом є серйозною проблемою. У ветеринарній клініці Доктор Вет такий лікар є, тому ми з радістю Вам допоможемо. 

Послуги з ветеринарної репродуктології

Репродуктологія буває нормальною та клінічною.

Нормальна репродуктологія займається особливостями репродуктивного здоров’я клінічно здорових тварин. Знаючи ці особливості, лікар-репродуктолог може:

  • визначити ідеальний час для в’язання;
  • дати консультації та провести комплекс заходів щодо підготовки тварини до в’язки;
  • забезпечити супровід вагітності та пологів;
  • профілактувати післяпологові ускладнення, а у разі їх виникнення, діагностувати та надати необхідну допомогу.

Якщо ви хочете отримати кошенят від своєї кішки або щенят від собаки, особливо коли йдеться про породистих тварин, найвірнішим рішенням буде звернутися до ветеринара-репродуктолога, який допоможе уникнути ускладнень і отримати життєздатне потомство.

Клінічна репродуктологія займається порушеннями репродуктивного здоров’я та профілактикою репродуктивних розладів. До сфери її інтересів входять:

  • визначення причин та лікування безплідності у самців та самок;
  • встановлення та усунення причин, що призводять до невиношування або високої смертності потомства;
  • профілактика, діагностика та лікування інфекційних, ендокринологічних та запальних захворювань репродуктивної системи у потенційних виробників;
  • проведення штучного запліднення за неможливості природного спарювання, наприклад, при агресивній поведінці тварин під час трапляння або при фізіологічних чи породних особливостях тварин.

Ветеринар-репродуктолог у Львові

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, у якій веде прийом кваліфікований ветеринар-репродуктолог. Спеціаліст допоможе Вам у питанням пов’язаним с вязкою Вашого улюбленця, пологами та іншим. Крім того, у разі неможливості або небезпеки самостійних пологів рекомендовано проведення операції – кесарів розтин. Хірурги нашої ветклініки мають великий досвід проведення подібної операції та зроблять усе можливе, щоб урятувати не тільки вагітну тварину, а й її потомство. Ми також проводимо ультразвукові дослідження на визначення вагітності та життєздатності плодів. Будемо раді стати корисними для Вас.