Гастроентеролог для тварин. Коли потрібен?

Гастроентеролог для тварин. Коли потрібен?

Проблеми із травленням у тварин трапляються не рідше, ніж у людей, тому ветеринарна гастроентерологія у Львові активно розвивається, і все більше клінік мають ветеринарів-гастроентерологів.

Консультація ветеринара-гастроентеролога. Коли потрібна?

До ветеринара-гастроентеролога слід звертатися за будь-яких ознак розладу шлунково-кишкового тракту тварини, чи то відмова від корму, блювання, діарея, запор, кров у калі або зниження ваги. Звичайно, з такими симптомами можна звернутися і до терапевта загальної практики, але це збільшує ймовірність постановки неправильного діагнозу, що веде за собою непотрібні витрати і змарнований час, тварина ж при цьому продовжує хворіти.

Чому у тварин трапляються проблеми із травленням?

Найчастіше патології починають розвиватися через неправильне харчування. Багато власників домашніх тварин досі вважають допустимим давати їм їжу зі столу. Одні роблять це періодично, інші – на регулярній основі. Такий підхід неприпустимий. У тварин свої особливості травлення та звична для нас їжа, для них може виявитися шкідливою, і навіть небезпечною. Наприклад, цибуля і часник, корисна для людини, токсична для організму кішок і собак.

Ще одна часта причина – чутливе травлення та індивідуальна непереносимість будь-яких продуктів. Без допомоги спеціаліста складно визначити, які саме продукти чи складові корму не приймає організм вашого улюбленця. Саме тому для складання раціону рекомендується звертатися до ветеринара.

Діагностика

Перший етап – збір анамнезу та огляд тварини. За підсумками отриманої інформації лікар складає план діагностики. Далі, якщо це необхідно, призначається лікування та розписується план харчування.

На етапі діагностики для встановлення точного діагнозу фахівець може призначити загальноклінічні аналізи сечі, крові, калу, УЗД, рентген, гістологічне дослідження та інше.

Ветеринар-гастроентеролог у Львові

Доктор Вет – ветеринарна клініка у Львові, яка готова запропонувати всім господарям домашніх тварин послуги професійного ветеринара-гастроентеролога з гарантіями уважного, чуйного ставлення до кожної тварини. Величезний досвід результативної роботи підтверджений численними позитивними відгуками, наявність високотехнологічного обладнання сприяють швидкій постановці діагнозу та своєчасному призначенню необхідного лікування.

З клінікою Доктор Вет проблеми зі здоров’ям тварин вирішаться максимально швидко, без зайвих витрат. Довірившись нам, можна допомогти улюбленій тварині покращити роботу травного тракту.